Kokybė, greitis ir profesionalumas

Nuo 2018 metų mes gyvename ir kvėpuojame šia veikla. Jūs galite pasinaudoti mūsų patirtimi ir žiniomis, kas leis Jums pasirinkti tinkamiausią interneto ir televizijos paslaugų tiekėją. Mūsų prioritetas yra klientų aptarnavimas, palaikymas, o kas svarbiausia - rezultatas!Taupome Jūsų laiką, pastangas ir pinigus

Sutaupysite valandas Jūsų laiko. Viena užklausa užtikrinta ramybę, jog nepraleidote geriausio interneto ir televizijos pasiūlymo.

Viską apibendrinsime ir paaiškinsime Jums

Mes gyvename ir kvėpuojame šia veikla. Jūs galite pasinaudoti mūsų patirtimi ir žiniomis, kas leis Jums pasirinkti tinkamiausią interneto ir televizijos tiekėją.

Tapkite dar viena sėkmės istorija prisijungę prie mūsų

Mūsų paslaugos yra visiškai nemokamos. Jokių žvaigždučių, vos įskaitomo teksto ar tarpininkavimo mokesčių, tai paprasta ir be rūpesčių.

KAS ESAME

Istorija

Nuo 2018 metų mes gyvename ir kvėpuojame šia veikla. Šiandien rinkoje savo paslaugas siūlo daugybė interneto ir televizijos tiekėjų, tačiau išsiaiškinti, kurie iš jų geriausi – laiko ir energijos reikalaujantis uždavinys. Mes siekiame palengvinti šią užduotį ir patarti, kurie interneto ir televizijos tiekėjai labiausiai tiktų Jums. Atsižvelgdami į vartotojų poreikius, sukūrėme paprastą ir efektyvią sistemą.

Atsidarykite mūsų svetainę, įveskite į laukelius reikiamą informaciją ir išsiųskite užklausą. Mūsų patyrę specialistai įvertins Jūsų poreikius ir pasistengs, kad Jums būtų pateikti geriausi pasiūlymai Lietuvoje.

Mes bendradarbiaujame su patikimais, žinomais ir mažiau žinomais interneto ir televizijos tiekėjais iš įvairių Lietuvos miestų, kurių tikslas – kokybiškos paslaugos už prieinamą kainą.

Prisijunkite prie mūsų ir tapkite interneto ir televizijos  palyginimo portalo dalimi

KO SIEKIAME?

Strategija

Siekiame, kad paslaugų ieškantys klientai paprasčiau ir greičiau atrastų patikimus pagal poreikius atitinkančius interneto ir televizijos paslaugų tiekėjus, o kokybiškai besistengiantys dirbti paslaugų tiekėjai visada turėtų pakankamai naujų klientų. Sistemoje įregistruoti tiekėjai teikia tokias paslaugas, kaip internetas ir televizija. Siekiame, kad sistema tarnautų tiek paslaugų ieškantiems, tiek jas teikiantiems.

KOKYBĖ, GREITIS IR PROFESIONALUMAS

Kodėl rinktis mus?

Ši sistema yra geriausias būdas  užsisakyti interneto ir televizijos paslaugas pigiai, paprastai ir greitai. Garantuojame, jog paslaugų kaina Jums bus tokia pati arba mažesnė nei užsakant tiesiogiai iš paslaugų teikėjo. O mūsų klientų aptarnavimo skyriaus specialistai konsultuoja ir sprendžia, susijusius su paslaugų pasirinkimo klausimais, nuo 9 iki 17 val., 5 dienas per savaitę, ištisus metus.


100.000+ laimingų klientų. Tapkite dar viena sėkmės istorija

PATENKINTI KLIENTAI

Sėkmės istorijos

Mūsų klientai yra sėkmingi, visų gyvenimo sričių aktyvistai. Prisijunkite  rašyti savo sėkmės istoriją jau šiandien, prie daugiau nei 100.000+ laimingų klientų!


Atsiliepimai

Teikiate interneto ir televizijos paslaugas? Pritraukite naujus klientus, lengviau ir greičiau


Sprendimai Jūsų Verslui, tai ne tik unikali pardavimų sistema, atvedanti naujų, lojalių klientų, užtikrinanti tiesioginį Jūsų  interneto ir televizijos paslaugų pardavimą, bet ir puikus reklamos įrankis leidžiantis pasiekti plačią Jūsų būsimų klientų auditoriją.

Daugiau apie bendradarbiavimąREAKTYVI PAGALBA KLIENTAMS IR PARTNERIAMS

Klientų aptarnavimo tarnyba pasirengusi Jums padėti

Klientų aptarnavimo tarnyba yra pasirengusi išsamiai aptarti ir rasti Jūsų interneto ir televizijos problemos sprendimą, kad galėtumėte įgyvendinti savo tikslus.

Pagalba